Vrituální prohlídka hotelu
Hotel a restaurace nad oblaky
Kde jinde můžete snídat s takovým výhledem?
Webkamera - Hotel Ještěd


Z technických důvodů bude hotel a restaurace uzavřena v termínech
HOTEL UZAVŘEN 30.11.-14.12.2014
RESTAURACE UZAVŘENA 8.-11.12.2014

Ubytování Liberec - Hotel Ještěd

UNIKÁTNÍ HOTEL A RESTAURACE

Vítejte na stránkách horského hotelu Ještěd!

Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

Nabízíme Vám příjemné posezení v restauraci nad oblaky s kapacitou až 190 míst a ubytování v *** hotelu s kapacitou 59 lůžek. Ještěd je technický unikát. V jedné věži se architekt Karel Hubáček rozhodl umístit televizní vysílač, restauraci i hotel.

Z Ještědu si můžete vychutnat romantický výhled do kraje. V zimní sezóně je Vám k dispozici blízký lyžařský areál, léto je jako stvořené pro výlety do okolí.


 • Vysílač Ještěd představuje unikátní spojení hotelu a TV vysílače.
  Byl navržen architektem Karlem Hubáčkem ve spolupráci se stavebními inženýry Zděňkem Patrmanem, Zdeňkem Zachařem ve spolupráci s inženýrem Václavem Bůžkem.

 • Ještěd nabízí unikátní výhled do okolí.
  Za dobrého počasí je možné vidět destinace až do vzdálenosti 144 Km, např. (Klínovec, Krušné hory, Žižkovský vysílač v Praze, horu Říp, Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj a mnoho dalších)

 • Restaurace hotelu Ještěd má čtyři části,
  které tvoří segmenty mezikruží a jsou navzájem dokola propojené.

 • Mříž svařená z nalezených kusů oceli.
  Autor Jaroslav Klábště

 • Originální nábytek na zakázku byl vyroben ve funkcionalistickém stylu
  (lampy, popelníky, křesla a mnohé další) s velkým důrazem na kovové doplňky, madla a příslušenství.

 • Dítě z Marsu – autor Jaroslav Róna

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Aktuality a fotoreporty z akcí

Silvestr na Ještědu 2014


MAPA

Kudy na Ještěd


GPS souřadnice

REFERENCE

Co říkají hosté o Ještědu?

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat celému personálu hotelu Ještěd, za perfektní služby, vstřícné jednání a profesionální přístup. Kuchyně je na vysoké úrovni, obsluha seriózní a příjemná, pokoje uklizené, útulné a nádherně zařízené, zvláště oceňuji snahu o zachování původního nábytku. Recepce fungovala vždy skvěle. Musím říct, že tento hotel jsme si s manželem tak zamilovali,…

prostřednictvím webu

Dobrý den, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za zážitek z pobytu u Vás na Ještědu. Vyřiďte prosím mou velkou pochvalu a uznání i recepci. Přístup všech Vašich recepčních (rezervace, check-in,check-out) byl více než srovnatelný s tím, co jsem zažil i v zahr. hotelech vyšší třídy během svých služebních cest. Velmi se mi např. líbilo, že i když Zuzana určitě informace…

prostřednictvím webu

Dostal jsem perfektní dárek k vánocům,který jsem proměnil teď v létě - poukaz do restaurace na Ještědu. S manželkou jsme si dali předkrm, aperitiv, hlavní chod, zákusek a digestiv. Lidi já se za celý život tak dobře nenajedl, kam se hrabe café Imperial. Představte si, že se mi o mém steaku na pepři dodneška zdá, a když si na něj vzpomenu olizuji se ještě teď. Kuchaři patří…

prostřednictvím webu

Mnohokrát děkujeme za romantickou noc na Ještědu. Naše poděkování patří zejména recepční Terezce, která se nám po celou dobu pobytu maximálně věnovala.

prostřednictvím webu


KONTAKT

Napište nám rychlou zprávu