Vrituální prohlídka hotelu
Hotel a restaurace nad oblaky
Kde jinde můžete snídat s takovým výhledem?
Webkamera - Hotel JeštědUbytování Liberec - Hotel Ještěd

UNIKÁTNÍ HOTEL A RESTAURACE

Vítejte na stránkách horského hotelu Ještěd!

Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

Nabízíme Vám příjemné posezení v restauraci nad oblaky s kapacitou až 190 míst a ubytování v *** hotelu s kapacitou 59 lůžek. Ještěd je technický unikát. V jedné věži se architekt Karel Hubáček rozhodl umístit televizní vysílač, restauraci i hotel.

Z Ještědu si můžete vychutnat romantický výhled do kraje. V zimní sezóně je Vám k dispozici blízký lyžařský areál, léto je jako stvořené pro výlety do okolí.


 • Vysílač Ještěd představuje unikátní spojení hotelu a TV vysílače.
  Byl navržen architektem Karlem Hubáčkem ve spolupráci se stavebními inženýry Zděňkem Patrmanem, Zdeňkem Zachařem ve spolupráci s inženýrem Václavem Bůžkem.

 • Ještěd nabízí unikátní výhled do okolí.
  Za dobrého počasí je možné vidět destinace až do vzdálenosti 144 Km, např. (Klínovec, Krušné hory, Žižkovský vysílač v Praze, horu Říp, Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj a mnoho dalších)

 • Restaurace hotelu Ještěd má čtyři části,
  které tvoří segmenty mezikruží a jsou navzájem dokola propojené.

 • Mříž svařená z nalezených kusů oceli.
  Autor Jaroslav Klábště

 • Originální nábytek na zakázku byl vyroben ve funkcionalistickém stylu
  (lampy, popelníky, křesla a mnohé další) s velkým důrazem na kovové doplňky, madla a příslušenství.

 • Dítě z Marsu – autor Jaroslav Róna

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Aktuality a fotoreporty z akcíMAPA

Kudy na Ještěd


GPS souřadnice

REFERENCE

Co říkají hosté o Ještědu?

Dobrý den, tento týden jsme u Vás měli posezení s kolegy z práce a chtěli bychom Vám poděkovat za skutečně příjemně strávený čas. To, že jste skvělý tým, je patrné na profesionalitě a ochotě celého personálu. Ubytování, povídání o vínu a k tomu vybrané menu bylo báječné a výjimečné. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených návštěvníků. Jen tak dál :-)

prostřednictvím webu

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat celému personálu hotelu Ještěd, za perfektní služby, vstřícné jednání a profesionální přístup. Kuchyně je na vysoké úrovni, obsluha seriózní a příjemná, pokoje uklizené, útulné a nádherně zařízené, zvláště oceňuji snahu o zachování původního nábytku. Recepce fungovala vždy skvěle. Musím říct, že tento hotel jsme si s manželem tak zamilovali,…

prostřednictvím webu

Dobrý den, chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za zážitek z pobytu u Vás na Ještědu. Vyřiďte prosím mou velkou pochvalu a uznání i recepci. Přístup všech Vašich recepčních (rezervace, check-in,check-out) byl více než srovnatelný s tím, co jsem zažil i v zahr. hotelech vyšší třídy během svých služebních cest. Velmi se mi např. líbilo, že i když Zuzana určitě informace…

prostřednictvím webu

Dostal jsem perfektní dárek k vánocům,který jsem proměnil teď v létě - poukaz do restaurace na Ještědu. S manželkou jsme si dali předkrm, aperitiv, hlavní chod, zákusek a digestiv. Lidi já se za celý život tak dobře nenajedl, kam se hrabe café Imperial. Představte si, že se mi o mém steaku na pepři dodneška zdá, a když si na něj vzpomenu olizuji se ještě teď. Kuchaři patří…

prostřednictvím webu


KONTAKT

Napište nám rychlou zprávu