Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ZOBRAZIT VÍCE

ZAKOUPIT VOUCHER
REZERVOVAT STŮL

Zakoupení voucheru online

Zakupte si voucher na Ještěd! Po zaplacení si budete moci vybrat z několika vzhledů a voucher vytisknout. Voucher můžete využít Vy nebo ho komukoli darovat. Uplatnění najde jak v rodině tak jako originální dárek pro Vaše obchodní partnery. Hodnotu voucheru si volíte sami - minimální hodnota je 400 Kč a maximální 9 900 Kč - můžete si vybrat jakoukoli částku, vždy na celé stokoruny (1500, 3700 atd.). Voucher má platnost 1 rok. Jeho zakoupením nekupujete konkrétní produkt či balíček, ale hodnotu, kterou lze na Ještědu využít na ubytování či na útratu v restauraci i na baru vyjma alkoholu. Díky platbě kartou online můžete mít svůj voucher během několika minut.

Základní informace o Vás


Vaše jméno: * pouze kvůli platbě
Váš email * na email zašleme instrukce k platbě a voucher
Částka (v celých Kč)
Máte slevový kód?
Upozorňujeme, že voucher bude při uplatnění nahrán do hotelového účtu a je potřeba jej během pobytu celý vyčerpat. Nelze vracet nevyčerpané prostředky hotově ani jiným způsobem. Děkujeme za pochopení.
Slevový kód

Jak si přejete zaplatit?

Kartou online
Převodem na účet V závislosti na bance může převod a následné potvrzení trvat 5 pracovních dnů. Do uhrazení nebude možno voucher vystavit.Máte technické problémy s objednáním voucheru? Obraťte se na nás na emailu web@jested.cz.

 
1012 metrů nad mořem | pokoje s výhledem na všechny světové strany | restaurace a bar „nad oblaky“
Jaký důvod si pro návštěvu Ještědu najdete Vy? Těšíme se na Vás!
Horní Hanychov 153 | Liberec 8 | Česká republika | Tel. +420 485 104 291 | +420 605 292 563 | recepce@jested.cz
vytvořeno s ♥ v pixelomedia.cz