ZOBRAZIT VÍCE


Obchodní podmínky pro rezervaci ubytování online

1) Rezervace pokoje se provádí online přes webové stránky jested.cz. Pokud bude rezervace úspěšná, host bude po dokončení informován

2) Po dokončení rezervace online je potřeba uhradit celou částku pobytu do 5 dnů od dokončení rezervace a vyzvání k platbě. Pokud k úhradě nedojde, bude pokoj uvolněn pro další rezervace. Do doby uhrazení ceny pobytu / zálohy nemá host pokoj ze strany provozovatele garantován.

3) Po připsání platby bude host informován a jeho rezervace bude platná

4) Existuje výjimka pro pobyty, kde host rezervuje pokoj méně než 7 dní předem. Zde je nabídnuta možnost pouze kartou online.

5) Pokud dojde k technické chybě při rezervaci, zejména pak pokud cena nebude ve větší míře odpovídat aktuálnímu ceníku, je hotel oprávněn rezervaci zrušit při navrácení 100% z uhrazené částky, případně požadovat úhradu chybějící části za ubytování po příjezdu.

6) Placení kartou online zajišťuje subjekt třetí strany a provozovatel hotelu nemá žádný přístup ke kartě, údajům a transkaci, zná pouze informaci o jejím úspěchu / neúspěchu.

7) Pokud dojde k chybě při placení v platební bráně on-line, obraťte se na svoji banku pro více informací. Také nás informujte provozovatele o vzniklém problému, aby bylo domluveno náhradní řešení úhrady.

8) Pokud se host rozhodně zrušit rezervaci, bude hotel vyžadovat dle § 442/1 Občanského zákoníku výši skutečné škody, maximálně však do výše:
0-3 dny před ubytováním: 100% z ceny pobytu
4-14 dny před ubytováním: 80% z ceny pobytu
15 a více dnů před ubytováním: 0% - plné vrácení
* dny jsou uváděny vždy včetně

Skutečná škoda je pak stanovena zejména s ohledem na datum ubytování (v sezóně, svátky, víkendy atd.)

9) Rezervaci host uzavírá se subjektem JEŠTĚD, spol. s r.o., IČ: 25008552

10) Potvrzením rezervace online host potvrzuje, že se seznámil se zněním těchto podmínek, že jim rozumí a že je bez výhrad akceptuje

Tyto podmínky byly naposledy aktualizovány 29.2.2016


 
1012 metrů nad mořem | pokoje s výhledem na všechny světové strany | restaurace a bar „nad oblaky“
Jaký důvod si pro návštěvu Ještědu najdete Vy? Těšíme se na Vás!
Horní Hanychov 153 | Liberec 8 | Česká republika | Tel. +420 485 104 291 | +420 605 292 563 | recepce@jested.cz
vytvořeno s ♥ v pixelomedia.cz