Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ZOBRAZIT VÍCE

ZAKOUPIT VOUCHER
REZERVOVAT STŮL

Voucher

Rezervovat pokoj
+420 485 104 291
+420 605 292 563

recepce@jested.cz
Rezervovat stůl
+420 731 658 045

Rezervace jsou přijmány v čase
od 9:00 do 20:00.

Uplatnění voucheru na ubytování

Jestliže se rozhodnete využít voucher na ubytování a chcete si pokoj rezervovat online na webových stránkách Ještědu, následující řádky jsou právě pro Vás. V rezervačním formuláři si zvolte termín a následně pokoj nebo pokoje, které si chcete rezervovat.  Vyplňte všechny potřebné informace o hostech a poté do pole Zvláštní požadavky uveďte kód Vašeho voucheru. Jako způsob platby zvolte Bankovní převod. Pokud je hodnota voucheru větší než hodnota rezervace, můžete rozdíl částky využít na konzumaci v restauraci (mimo alkoholické nápoje). Jestliže je hodnota voucheru nižžší než hodnota rezervace, bude Vás recepce hotelu Ještěd informovat o způsobu platby doplatku.

Upozorňujeme, že voucher bude při uplatnění nahrán do hotelového účtu a je potřeba jej během pobytu celý vyčerpat. Nelze vracet nevyčerpané prostředky hotově ani jiným způsobem.  

Při jeho uplatnění je nutné voucher předložit ve vytištěné podobě.  Platnost voucheru je jeden kalendářní rok od data jeho uhrazení. Platnost voucheru se neprodlužuje. 

Zakoupení voucheru

Můžete si zakoupit voucher na Hotel Ještěd, který je možno využít na ubytování, útratu v restauraci i na baru vyjma alkoholu. Voucher nejjednodušeji koupíte přímo na stránkách kliknutím na tlačítko Zakoupit voucher vlevo nahoře. Jednoduchý průvodce Vás provede nastavením a platbou. Můžete si zvolit výši hodnoty voucheru dle vlastní volby (v násobkách 100 Kč) a zaplatit rovnou kartou, kdy voucher budete mít do několika minut či zvolit platbu na účet. Za nevyčerpanou částku nevracíme peníze. 

Po zaplacení si vyberete z několika vzhledů voucheru a můžete přímo do voucheru napsat originální věnování.

Voucher představuje finanční hodnotu služby, kterou lze vyčerpat pouze v Hotelu Ještěd, a to na ubytování, útratu v restauraci a útratu na baru vyjma alkoholu. Zakoupením voucheru se tedy nekupuje konkrétní služba či balíček, ale pouze finanční hodnota, kterou lze uplatnit za výše uvedené služby v Hotelu Ještěd. Ceny služeb se v době platnosti voucheru mohou měnit, a to dle sezóny, obsazenosti a dalších okolností. Platnost voucheru je jeden kalendářní rok od data jeho uhrazení. Platnost voucheru se neprodlužuje. 

Při jeho uplatnění je nutné voucher předložit ve vytištěné podobě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  

 

 

 


 
1012 metrů nad mořem | pokoje s výhledem na všechny světové strany | restaurace a bar „nad oblaky“
Jaký důvod si pro návštěvu Ještědu najdete Vy? Těšíme se na Vás!
Horní Hanychov 153 | Liberec 8 | Česká republika | Tel. +420 485 104 291 | +420 605 292 563 | recepce@jested.cz
vytvořeno s ♥ v pixelomedia.cz