Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ZOBRAZIT VÍCE

VSTUPENKY SILVESTR 2018
ZAKOUPIT VOUCHER

Voucher

Rezervovat pokoj
+420 485 104 291
+420 605 292 563

recepce@jested.cz
Rezervovat stůl
+420 731 658 045

Rezervace jsou přijmány v čase
od 9:00 do 20:00.

Zakoupení voucheru

Můžete si zakoupit voucher na Hotel Ještěd, který je možno využít na ubytování, útratu v restauraci i na baru vyjma alkoholu. Voucher nejjednodušeji koupíte přímo na stránkách kliknutím na tlačítko Zakoupit voucher vlevo nahoře. Jednoduchý průvodce Vás provede nastavením a platbou. Můžete si zvolit výši hodnoty voucheru dle vlastní volby (v násobkách 100 Kč) a zaplatit rovnou kartou, kdy voucher budete mít do několika minut či zvolit platbu na účet. Za nevyčerpanou částku nevracíme peníze. 

Po zaplacení si vyberete z několika vzhledů voucheru a můžete přímo do voucheru napsat originální věnování.

Voucher představuje finanční hodnotu služby, kterou lze vyčerpat pouze v Hotelu Ještěd, a to na ubytování, útratu v restauraci a útratu na baru vyjma alkoholu. Zakoupením voucheru se tedy nekupuje konkrétní služba či balíček, ale pouze finanční hodnota, kterou lze uplatnit za výše uvedené služby v Hotelu Ještěd. Ceny služeb se v době platnosti voucheru mohou měnit, a to dle sezóny, obsazenosti a dalších okolností. Platnost voucheru je jeden kalendářní rok od data jeho uhrazení. Platnost voucheru se neprodlužuje. 

Při jeho uplatnění je nutné voucher předložit ve vytištěné podobě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  

 

 

 


 
1012 metrů nad mořem | pokoje s výhledem na všechny světové strany | restaurace a bar „nad oblaky“
Jaký důvod si pro návštěvu Ještědu najdete Vy? Těšíme se na Vás!
Horní Hanychov 153 | Liberec 8 | Česká republika | Tel. +420 485 104 291 | +420 605 292 563 | recepce@jested.cz
vytvořeno s ♥ v pixelomedia.cz